Kronikë

Përleshje fizike në Urgjencën e spitalit të Pejës para policëve

Përleshje fizike në Urgjencën e spitalit të Pejës para policëve
 

Ka ndodhur në orët e mbrëmjes të së mërkurës, në Urgjencën e Spitalit të Përgjithshëm të Pejës një përleshje fizike midis disa personave, që kishin ardhur të merrnin trajtim mjekësor.

Këtë rast e kanë konfirmuar të enjten zyrtarët e këtij spitali, të cilët kanë shprehur edhe indinjatën e tyre, me një reagim të lëshuar të enjten, pasi personat e përfshirë në këtë rast paraprakisht ishin përleshur mes vete edhe në një vend tjetër dhe e kanë vazhduar edhe në spital. Por pa i dhënë emrat e tyre e as numrin e personave siç thotë ai midis grupeve, shkruan sot Koha Ditore.