Kronikë

Aksident mes një veture e traktori, vdes një pasagjer

Aksident mes një veture e traktori, vdes një pasagjer
Foto: Ilustrim

Dje në fshatin Burojë të Skenderajt ka ndodhur një aksident me fatalitet.

Policia njofton se në aksident është përfshirë një veturë dhe një traktor.