Një person gjendet pa shenja jete në vendin e punës në Gjilan

Një person gjendet pa shenja jete në vendin e punës në Gjilan

22 November 2018 11:44

Një punëtor sigurimi është gjetur pa shenja jete në vendin e tij të punës në rrugën “Mulla Idrizi” në Gjilan gjatë ditës së mërkurë, raporton Policia e Kosovës.

Njësitë policore, prokurori dhe ekipi i mjekësisë ligjore kanë dalë në vendin e ngjarjes, këta të fundit kanë marrë trupin e pajetë për ta dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme