Babai me thikë kërcënon vajzën në Zhegër të Gjilanit Foto: Ilustrim

Babai me thikë kërcënon vajzën në Zhegër të Gjilanit

24 October 2018 12:58

Një person është arrestuar në Zhegër të Gjilanit pasi me thikë kishte kërcënuar vajzën e tij të mitur.

Pas arrestimit të dyshuarit i është bërë matja me alkool test dhe ka rezultuar se i dyshuari ishte nën ndikim të alkoolit (2.8 promil).

Është njoftuar prokurori kujdestar i cili ka lëshuar aktvendim mbi ndalimin e të dyshuarit për 48 orë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme