Kronikë

Tre të arrestuar për 500 euro false

 

Tre shtetas të Shqipërisë janë arrestuar në sheshin “Nënë Tereza” në Prishtinë pasi u janë gjetur 500 euro false.

Të njëjtit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit dy prej tyre janë dërguar në mbajtje ndërsa i dyshuari tjetër është liruar.