Një punëtor lëndohet në vendin e punës

Një punëtor lëndohet në vendin e punës

06 October 2018 13:30

Një person derisa kishte qenë duke kryer punime në një shtëpi në Rahovec, ishte rrëzuar dhe kishte pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për tretman mjekësor.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante të policisë dhe inspektori e punës i cili i ka ndërprerë punimet, thuhet në raport të policisë.

Në konsultim me prokurorin është iniciuar lënda e rastit dhe mbetet nën hetime.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme