Kronikë e zezë

Arrestohet e dyshuar për vjedhje në banesën e ministres Rozeta Hajdari

 

Një grua 33-vjeçare është arrestuar nga Policia e Kosovës, nën dyshimet se ka kryer veprën penale vjedhje e rëndë, në banesën e ministres së Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë, Rozeta Hajdari.

Zëdhënësja e Policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti, ka thënë se e dyshuara me inicialet N.K. është dërguar në mbajtje.