Kronikë

Gjendet i vdekur një burrë në Prizren

Descriptive Text

Një burrë është gjetur i vdekur në fshatin Novoselan të Prizrenit.

Trupi i viktimës është dërguar për obduksion dhe Policia po e heton rastin.

“Raportohet se është gjetur pa shenja jete viktima mashkull kosovar. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet përkatëse policore dhe ndihma e shpejtë të cilët kanë konstatuar vdekjen e viktimës. Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë i viktimës dërgohet në IML për obduksion”, njoftoi PK-ja në raportin ditor.