Kronikë e zezë

Tre serbë të arrestuar në Zveçan, ndaluan në rrugë disa automjete

Foto: Ilustrim
 

Policia e Kosovës ka njoftuar se mbrëmë pas mesnatës në Zveçan ka arrestuar tre serbë të dyshuar për prishje të rendit dhe qetësisë publike.

Ata dyshohen se në bashkëpunim me disa persona të tjerë në rrugë kanë ndaluar disa automjete.