Kronikë e zezë

Tre të arrestuar në Gjilan për kontrabandë me duhan të përpunuar

Foto ilustrim
 

Tre persona janë arrestuar gjatë mëngjesit të së shtunës në Gjilan, nën dyshimin se kanë kontrabanduar me duhan të përpunuar.

Policia ka njoftuar të dielën se të dyshuarit të parë i janë gjetur 52 pako me nga 800 gram duhan të grirë dhe 15 sosh me nga 500 gram, të gjitha pa dokumente përcjellëse.