Kronikë e zezë

Një foshnje pa shenja jete dërgohet në QKMF-në e Suharekës

 

Policia e Kosovës ka njoftuar se të enjten rreth orës 15:40 një foshnje është dërguar pa shenja jetë në emergjencën e Qendrës Kryesorë të Mjekësisë Familjare (QKMF) në Suharekë.

Policia po e trajton si hetim i vdekjes dhe nuk janë bërë të ditura detaje të tjera.