Kronikë e zezë

Gruaja në Vushtrri raporton se u dhunua nga personi me të cilin bashkëjetonte

ngacmim, dhunim, policia e kosoves, hetimet, u dhunua, vajza, gruaja
 

Një grua në Vushtrri ka raportuar se është sulmuar fizikisht dhe është dhunuar seksualisht nga një i dyshuar, me të cilin ajo po bashkëjetonte.

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se i dyshuari është dërguar në mbajtje.