Kronikë e zezë

Arrestohen dy të dyshuar në Ferizaj për kanosje

 

Një rast i lëndimit trupor dhe i kanosjes është regjistruar në Ferizaj mëngjesin e së hënës.

Një 29-vjeçar dhe një 27-vjeçar dyshohet se si shkak i një mosmarrëveshjeje kanë kanosur fizikisht një tjetër person, i cili është dërguar për ndihmë mjekësore në Qendrën Emergjente në Ferizaj.