Kronikë e zezë

62-vjeçarit i gjendet arma në shtëpi, arrestohet dhe më pas lirohet

Foto: Ilustrim
 

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Shtime të dielën, pasi i është gjetur një armë zjarri në shtëpi.

Policia njoftoi se rastin ka ndodhur në rrugën “Shote Galica”, ku i dyshuari B.M. 62-vjeçar, ka pranuar se posedon armën.