Kronikë e zezë

Dyshohet se vodhi para dhe alkool në dy kafene në Kaçanik, arrestohet 17-vjeçari

 

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar një person të dyshuar për dy raste të vjedhjeve në Kaçanik.

Sipas Policisë vjedhjet kanë ndodhur më 18 janar rreth orës 07:50.