Kronikë e zezë

Burri nga Peja thyen urdhrin mbrojtës dhe kanos ish-bashkëshorten, arrestohet

Foto: KOHA/Ilustrim
 

Një burrë në Pejë raportohet se ka thyer urdhrin mbrojtës ndaj ish-bashkëshortes dhe e ka kanosur atë.

Sipas njoftimit të Policisë të shtunën, i dyshuari është arrestuar.