Kronikë e zezë

Arrestohet një burrë në Shtërpcë për dhunë në familje

Foto: KOHA/Ilustrim
 

Policia e Kosovës ka arrestuar të mërkurën një person në Shtërpcë, nën dyshimin për dhunë në familje dhe kanosje.

Sipas njoftimit, është arrestuar një burrë 45-vjeçar, pasi nën ndikim të alkoolit, ka shkaktuar dhunë