Kronikë e zezë

Arrestohen dy persona në Pejë, u konfiskohet drogë e municion

 

Policia e Kosovës ka arrestuar në Pejë dy persona, ku u janë konfiskuar drogë dhe po ashtu municion.

Sipas njoftimit të Policisë, të martën është ndaluar një veturë Golf VII, të cilën e drejtonte i dyshuari N.D. (47) dhe pasagjer ishte B.K. (49).