Kronikë e zezë

Vetura godet dy fëmijë në Gjilan

Foto: KOHA/Ilustrim
 

Dy fëmijë kanë pësuar lëndime trupore pasi një veturë i ka goditur ata në rrugën “Zija Shemsiu” në Gjilan të hënën.

Fëmijët e lënduar janë të moshave 12 dhe 11 vjeç.