Kronikë e zezë

Burri nga Skenderaj s’respekton urdhrin mbrojtës e kërcënon ish-bashkëshorten, dërgohet në mbajtje

Foto: KOHA/Ilustrim
 

Policia e Kosovës ka arrestuar të premten një burrë në Skenderaj pasi që nuk kishte respektuar urdhrin mbrojtës të lëshuar nga gjykata dhe përmes rrjeteve sociale kishte kërcënuar ish-bashkëshorten.

Në njoftimin e Policisë të shtunën thuhet se i dyshuari e kishte kërcënuar ish-bashkëshorten vazhdimisht.