Kronikë e zezë

Arrestohet një vajzë pasi shkaktoi dëm në Kompleksin “Adem Jashari”

 

Një vajzë është arrestuar për shkak se dy ditë më parë ka shkaktuar dëme në Kompleksin Memorial “Adem Jashari” në Prekaz.

E dyshuara është dërguar në mbajtje 48-orëshe dhe lënda është proceduar tutje.