Kronikë e zezë

Arrestohen dy persona për lëndim të rëndë trupor në Ferizaj

 

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar dy persona të dyshuar për lëndim të rëndë trupor.

R. U. (22-vjeçar) dhe Q. A. (24-vjeçar) kishin marrë lëndime të rënda ndërsa ishin në një restorant në Ferizaj në orët e para të së premtes. Ata ishin sulmuar nga dy persona tjerë, ndërsa u dërguan për tretman mjekësor.