Kronikë e zezë

Policia jep detaje për grafitet e shkruara në veri

Foto: REL
 

Policia e Kosovës në veri ka bërë të ditur se ka vërejtur se gjatë natës, në disa rrugë të pjesës veriore të Mitrovicës janë shënuar grafite nga persona të panjohur.

Në njoftimin e lëshuar të premten, policia thotë se në grafite shkruhej “Mos u brengosni këtu jemi – Brigada e Veriut” dhe “Mos u brengosni ju presim”.