Kronikë e zezë

Dy të miturve në Suharekë u gjendet pistoleta dhe 20 fishekë

Foto: Ilustrim
 

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se ka shoqëruar në polici dy të mitur nga fshati Gjinoc i Suharekës, pasi u janë gjetur një pistoletë me 10 fishekë.

Sipas njoftimit të policisë të shtunën, dy të miturve u është gjetur edhe një karikator me 10 fishekë.