Kronikë e zezë

Dy persona u arrestuan të dielën në Gërmi, sulmuan dy policë

Foto ilustrim
 

Dy persona janë arrestuar në orët e vona të së dielës në Gërmi, pasi dyshohet se kanë sulmuar një kamerier dhe më pas dy zyrtarë policorë, të cilët ishin në rroba civile.

Në raportin 24-orësh të Policisë njoftohet se rasti ka ndodhur rreth orës 22:00.