Kronikë e zezë

Një burrë hyn në QKUK me armë e drogë, arrestohet

Foto: KOHA/Ilustrim
 

Policia e Kosovës ka arrestuar një burrë në QKUK, pasi në çantën e tij është gjetur një pistoletë dhe substanca narkotike.

Sipas njoftimit të policisë të hënën, i dyshuar është liruar në procedurë të rregullt.