Kronikë e zezë

Një person vdes teksa po pinte kafe në Prishtinë

 

Policia e Kosovës ka njoftuar të shtunën se një person ka vdekur teksa ishte duke qëndruar në një kafiteri në Prishtinë.

Sipas Policisë, viktimës iu kishte përkeqësuar gjendja shëndetësore dhe më pas kishte humbur jetën.