Kronikë e zezë

Aksident i rëndë në Prishtinë, vdiq këmbësori 19-vjeçar

Foto: Ilustrim
 

Në orët e para të së premtes një 19-vjeçar ka vdekur si pasojë e një aksidenti ku të përfshira kanë qenë tri vetura, një në lëvizje dhe dy të parkuara, si dhe dy këmbësorë.

Aksidenti ka ndodhur në orën 01:20 në rrugën “Fahri Fazliu” në Prishtinë.