Kronikë e zezë

Arrestohet një person, policia ia bastisë shtëpinë dhe i gjen substanca narkotike

 

Një person është arrestuar dhe është dërguar në mbajtje për 48 orë për përdorim të narkotikëve.

Të enjten, 4 gusht, Prokuroria Themelore ne Gjilan, në bashkëpunim me Policinë e Kosovës në Gjilan, pas informacioneve se një person i dyshuar po merret me shitblerjen e narkotikeve, me urdhër të gjykatës kanë bastisur shtëpinë e tij, njoftoi prokuroria përmes një komunikate.