Kronikë e zezë

Vdes një 49-vjeçar në një vetaksident në Gjakovë

 

Një 49-vjeçar ka vdekur sot pas një aksidenti i cili ka ndodhur në fshatin Babaj Bokës në Gjakovë.

Në një përgjigje nga zëdhënësi i Policisë për rajonin e Gjakovës, Sheremet Elezaj, njësia Rajonale e Komunikacionit Rrugor dhe ambulanca ka dalë në vendngjarje ku ekipi mjekësor ka konstatuar vdekjen e viktimës.