Kronikë e zezë

Nëna hidhet me foshnjën e porsalindur nga kati i dytë i maternitetit në Sarandë

 

Një 35-vjeçare është hedhur nga kati i dytë i maternitetit së bashku me foshnjën e saj të porsalindur në Sarandë të shtunën në mbrëmje. 

Sipas njoftimit të Policisë së Shtetit, nëna dhe foshnja kanë marrë vetëm lëndime të lehta dhe janë jashtë rrezikut për jetën.