Kronikë e zezë

Arrestohet një person, dyshohet se tentoi ta keqpërdorte AKI-në

 

U arrestua një person në Mitrovicë të premten për mashtrim në tentativë.

Në njoftimin e Policisë së Kosovës thuhet se një 73-vjeçar dyshohet se i ka kërkuar një personi 2000 euro kinse ka kontakt me dy zyrtarë të AKI-së dhe se do t’i kryejnë shërbime viktimës.