Kronikë e zezë

Rrihen katër vajza në Prizren

 

Katër vajza janë rrahur në Prizren të martën.

Policia në raportin 24-orësh ka njoftuar se si pasojë e rrahjes dy prej tyre kanë pësuar lëndime të lehta trupore dhe kanë pranuar tretman mjekësor.