Kronikë e zezë

Burri nga Lipjani e merr një veturë nga një malazias dhe nuk e kthen më

Policia ndalon kosovaren që u kthye nga Austria për shkak të dokumenteve false
Foto: Illustrim
 

Një person nga Lipjani e ka marrë një veturë nga një shtetas malazez dhe nuk e ka kthyer më, ka njoftuar policia e Kosovës të martën.

Sipas njoftimit, policia ka shkuar të shtëpia e të dyshuarit dhe e ka sekuestruar veturën.