Kronikë e zezë

Një person gjendet pa shenja jete në Prizren

Foto ilustrim
 

Një person është gjetur pa shenja jete të shtunën në Prizren, ka njoftuar Policia e Kosovës.

Njësitë relevante dhe ekipi mjekësor kanë dalë në vendin e ngjarjes ku është konstatuar vdekja e viktimës.