Kronikë e zezë

Ngacmohet seksualisht në vendin e punës një grua në Graçanicë

Policia ndalon kosovaren që u kthye nga Austria për shkak të dokumenteve false
Foto: KOHA/Ilustrim
 

Një kosovare në Graçanicë ka njoftuar se derisa ishte në vendin e saj të punës është ngacmuar nga i dyshuari, po ashtu kosovar.

Policia njofton se i dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit pas intervistimit është dërguar në mbajtje.