Kronikë e zezë

Një shtetas serb vdes në emergjencën e Malishevës, policia po e heton rastin

Foto: KOHA/Ilustrim
 

Një shtetas i Serbisë ka vdekur pasi është dërguar në gjendje të rëndë shëndetësore në emergjencën e Malishevës, ka njoftuar Policia e Kosovës.

Sipas njoftimit, trupi i viktimës është dërguar për obduksion dhe rasti po hetohet.