Kronikë e zezë

Qytetari i Klinës merr veturë me qira dhe e shet, arrestohet

Foto: KOHA/Ilustrim
 

Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar në Klinë, pasi që ditë më parë i njëjti kishte marr me qira një veturën nga viktima mashkull kosovar dhe më pas e kishte shitur atë.

Vetura i është kthyer viktimës, ndërsa me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.