Kronikë e zezë

Bie nga skelet një person në Prishtinë

 

Një person është lënduar në vendin e punës në Prishtinë.

Sipas njoftimit, viktima për deri sa ishte duke punuar, aksidentalisht ka rënë nga skelet dhe është lënduar.