Kronikë e zezë

Përleshen në një kafiteri të Prishtinës dy shtetas kroatë e një kosovar

 

Janë arrestuar tre të dyshuar meshkuj, dy shtetas të Kroacisë dhe një kosovar në sheshin “Skënderbeu” në Prishtinë, pasi që pas një mosmarrëveshjeje në kafiteri, të dyshuarit janë përleshur fizikisht me ç’rast edhe kanë pësuar lëndime trupore.

Të dyshuarve u është ofruar trajtimi i nevojshëm mjekësor.