Kronikë e zezë

Në Pejë i biri nën ndikim të alkoolit rrah babanë

 

Është arrestuar një person në Pejë në mbrëmjen e të dielës, pasi dyshohet se ai nën ndikim të alkoolit ka sulmuar babanë dhe ka demoluar shtëpinë.

I dyshuari është dërguar në mbajtje.