Kronikë e zezë

Trupi i një 8-vjeçari në Fier gjendet i mbuluar me baltë, arrestohet personi që dyshohet se e rrëmbeu

 

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Fier, ku një 38-vjeçar ka rrëmbyer fëmijën e fqinjit mesditën e së martës, e ka vrarë dhe e ka groposur në shtëpinë e tij.

Sipas informacionit të dhënë nga policia mësohet se pas kontrollit të ushtruar në banesën e 38-vjeçarit K. C., është gjetur trupi i pajetë i fëmijës 8 vjeçar .