Kronikë e zezë

Ferizajasi sulmon me thikë djalin e axhës, arrestohet

Foto: Ilustrim
 

Policia e Kosovës ka arrestuar një burrë në Ferizaj pasi që dyshohet se ka sulmuar me thikë djalin e axhës.

Viktima dhe i dyshuari kanë pranuar tretman mjekësor.