Kronikë e zezë

Sulmohet fizikisht një person në Mitrovicë

 

Një person është sulmuar fizikisht nga një tjetër të dielën në rrugën “Zahir Pajaziti” në Mitrovicë.

Rasti është iniciuar si “lëndim i rëndë trupor”, dhe thuhet se ka ndodhur si pasojë e një mosmarrëveshjeje.