Kronikë e zezë

Vidhet kasaforta me para në xhaminë e Rahovecit

Foto: KOHA
 

Një person nga Rahoveci ka raportuar se persona të panjohur, me forcë kanë depërtuar në brendinë Xhamisë dhe kanë vjedhur një kasafortë me para.

Rasti është duke u hetuar.