Kronikë e zezë

Dy persona të lënduar nga një aksident mes një veture dhe një motoçiklete

 

Dy persona kanë mbetur të lënduar si pasojë e një aksidenti trafiku që ka ndodhur në orët e mbrëmjes të së mërkurës, në rrugën “Fehmi Agani” në Prishtinë.

Zëdhënësja e Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti, ka thënë për KOHËN se ngasësi i motoçikletës dhe bashkudhëtari i tij, kanë pësuar lëndime, për çka janë dërguar për trajtim të nevojshëm mjekësor.