Kronikë e zezë

Prizrenasi rrah nënën dhe bashkëshorten, arrestohet

 

Është shoqëruar në stacionin policor i dyshuari mashkull kosovar në Prizren pasi që ka shkaktuar dhunë ndaj nënës dhe bashkëshortes së tij.

Me vendim të prokurorit, pas intervistimit palët janë liruar, ndërkaq rasti ka shkuar në procedurë të rregullt.