Kronikë e zezë

Zhduken dy vajza në Hajvali

 

Një grua nga Hajvalia në Prishtinë ka raportuar se dy motrat e saj viktimat femra kosovare, të mitura, janë larguar nga shtëpia dhe nuk dihet vend ndodhja tyre.

Njësitet policore janë duke hetuar rastin.