Kronikë e zezë

Arrestohet gjakovari, i vërsulet policit gjatë shqiptimit të gjobës pasi s'e vendosi maskën

 

Një person në Gjakovë u arrestua të enjten për mosrespektim të masave anti-COVID dhe sulm ndaj zyrtarëve policore.

Policia ka ndaluar veturën e të dyshuarit, i cili më pas nuk ka vendosur maskën gjatë kontaktit me policinë. Gjatë shqiptimit të tiketës, i dyshuari ka tentuar ta godasë policin.