Kronikë e zezë

Rrihen mes veti e gjuhen me armë zjarri 6 persona në Vushtrri për minibusë

Foto: Ilustrim
 

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se pas një mosmarrëveshje rreth linjës së qarkullimit te mini busëve në Vushtrri, janë rrahur mes veti 6 të dyshuar meshkuj kosovarë, ku ishte përdor edhe një kaçavidë si dhe ishte shtëne me armë zjarrit.

Në vendngjarje është konfiskuar një revole me një gëzhojë dhe një fishekë.